Amiando

Amiando

Zaproszenia i bilety przez Internet

Zalety

  • Sprzedaż biletów
  • Rozbudowane narzędzia marketingowe
  • Prosty, ładny interfejs

Wady

  • Brak polskiej wersji językowej

Doskonały
9

Amiando to jedna z pierwszych aplikacji pozwalających na proste organizowanie profesjonalnych spotkań. Choć w Amiando można zorganizować zwykłą prywatkę, aplikacja najlepiej nadaje się do zarządzania listami gości na profesjonalnych konferencjach.

Amiando pozwala na stworzenie strony spotkania, wysyłanie zaproszeń, tworzenie listy gości (także z ograniczoną liczbą miejsc), a nawet sprzedaż biletów online. W wypadku płatnych imprez usługa nie jest do końca bezpłatna, Amiando pobiera niewielką prowizję od transakcji.

Zaletą Amiando jest uproszczenie całego procesu organizacji spotkania, oraz rozbudowane narzędzia marketingowe. Strona pozwala na tworzenie kampanii mailingowych, śledzenie statystyk zainteresowania i uczestnictwa w spotkaniu. Bilety na płatne wydarzenia mogą mieć kilka różnych poziomów cen (VIP, wczesne zamówienie, gość specjalny itp.).

Amiando to jedno z pierwszych i chyba najlepsze narzędzie do tworzenia spotkań, konferencji i innych eventów. Aplikacja nie ma polskiej wersji językowej, jednak jeśli Twoi goście władają angielskim, Amiando będzie niezastąpione.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na web-apps

Więcej
Amiando

Wypróbuj

Amiando

Opinie użytkowników o Amiando